Znajdziesz nas w Google+

Biuro Rachunkowe "Promesa" S.C.Witamy O nas Oferta Zasady współpracy Cennik Kontakt

 

 
O nas

Biuro Rachunkowe "Promesa" S.C. działa na rynku od 2002r. Powstało w wyniku rozwoju Biura Rachunkowego "Consensus", które działało już od 1991r. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i spółek prawa handlowego z kapitałem polskim i zagranicznym. Działamy na terenie Nowej Soli, Zielonej Góry, Kożuchowa, Nowego Miasteczka i Bytomia Odrzańskiego. 

Właścicielka firmy, Lidia Swaryczewska, posiada licencję Ministerstwa Finansów nr 28947/02 uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (certyfikat księgowy) i legitymuje się szesnastoletnim doświadczeniem w księgowości.

Urszula Ludwiczak, założycielka firmy, posiada licencję Ministerstwa Finansów nr 28909/02 uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Bogate doświadczenie zawodowe zdobyła pełniąc funkcję głównej księgowej w spółkach kapitałowych, jednostkach budżetowych i organizacjach pozarządowych.

 

Biuro Rachunkowe "Promesa" S.C. - Nowa Sól - Zielona Góra - Kożuchów - Nowe Miasteczko - Bytom Odrzański www.ulubionaksiegowa.pl